whufc.pl on
West Ham vs. Millwall. Zapowiedź.
West Ham vs. Millwall. Zapowiedź.
Napisał: Efi. Dnia 03.02.2012r. 11:53

Na ten mecz z pewnoÅ›ciÄ… czekaÅ‚o sporo kibiców MÅ‚otów. W sobotnie popoÅ‚udnie drużyna prowadzona przez Sama Allardyce'a rozegra derbowy pojedynek z Millwall. Możemy być pewni, że piÅ‚karze WHU, którzy nie popisali siÄ™ w ostatnim meczu z Ipswich zrobiÄ… wszystko, aby zmazać plamÄ™ katastrofalnego wystÄ™pu. Okazja ku temu przednia, gdyż zwyciÄ™stwo odniesione nad derbowym rywalem może nieco poprawić humory fanom The Hammers.

Forma MÅ‚otów w meczach rozgrywanych na Upton Park jest w miarÄ™ dobra. Trzy poprzedni mecze koÅ„czyÅ‚y siÄ™ zwyciÄ™stwami WHU. PiÅ‚karze prowadzeni przez Allardyce'a pokonali Barnsley, Coventry City oraz Nottingham Forest. Pomimo bolesnej porażki w ostatnim pojedynku z Ipswich West Ham nadal utrzymaÅ‚ siÄ™ na pierwszym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 53 punktów w 28 meczach.

Millwall obecnie plasuje siÄ™ na 21 lokacie. W 28 meczach udaÅ‚o im siÄ™ zdobyć 29 punktów. W poprzednich piÄ™ciu ligowych spotkaniach tylko raz piÅ‚karze Lwów schodzili z boiska zwyciÄ™zcy. 21 stycznia pokonali 3-1 Barnsley.

West Ham nie wygraÅ‚ siedmiu ostatnich ligowych meczów z Millwall. Wszystkie z nich byÅ‚y rozgrywane w ramach Championship. Jednakże obie drużyny spotkaÅ‚y siÄ™ w sierpniu 2009 w Pucharze Ligi Angielskiej. Tamte zawody zakoÅ„czyÅ‚y siÄ™ wygranÄ… WHU 3-1.

Ostatnia wygrana MÅ‚otów z Millwall w lidze miaÅ‚a miejsce w 1991 roku, kiedy to West Ham pokonaÅ‚ swoich odwiecznych rywali 3-1 po dwóch bramkach Franka McAvennie. Spotkanie byÅ‚o rozgrywane w ramach Division Two czyli wedÅ‚ug starego podziaÅ‚u drugiej ligi angielskiej.

JeÅ›li chodzi o informacje zwiÄ…zane z kadrÄ…, to szansÄ™ debiutu być może dostanÄ… trzej nowi zawodnicy, którzy trafili do WHU w ostatni dzieÅ„ trwania okienka transferowego - Ravel Morrison, Nicky Maynard i Ricardo Vaz Te. NadziejÄ™ na wystÄ™p w derbach ma również Mark Noble, który doznaÅ‚ urazu w ostatnim meczu z Ipswich i już po pierwszej poÅ‚owie musiaÅ‚ opuÅ›cić plac gry.

Do formy powoli wraca również Guy Demel, który nie graÅ‚ od 10 grudnia 2011 roku. W meczu z Millwall na pewno nie zagra Papa Bouba Diop.

 

źródło: www.whufc.com
» Najbliższe spotkanie

Blackpool FC
Blackpool FC
VS
Play-Off nPower Championship
Wembley
19.05.2012r. 16:00
West Ham United FC
West Ham United FC
» Ostatnie spotkanie

West Ham United FC
West Ham United FC
3 : 0
Cardiff City FC
Cardiff City FC

Lp.ZespółMBr+/-Pkt

1. Reading 46 69:41 28 89

2. Southampton FC 46 85:46 39 88

3. West Ham United FC 46 81:48 33 86

4. Birmingham City 46 78:51 27 76

5. Blackpool FC 46 79:59 20 75

6. Cardiff City FC 46 66:53 13 75

7. Middlesbrough 46 52:51 1 70

21. Barnsley FC 46 49:74 -25 48

22. Portsmouth FC 46 50:59 -9 40

23. Coventry City FC 46 41:65 -24 40

24. Doncaster Rovers 46 43:80 -37 36

Cała tabela
Lp.ZawodnikLigaPucharySuma

1. Carlton Cole 14 - 14

2. Kevin Nolan 12 1 13

3. Ricardo Vaz Te 10 1 11

4. Mark Noble 8 - 8

5. Sam Baldock 5 - 5

6. Jack Collison 4 2 6

7. James Tomkins 4 - 4

8. Winston Reid 3 - 3

  Nicky Maynard 2 1 3

10. Gary O'Neil 2 - 2

  Frederic Piquionne 2 - 2

Pełne statystyki
Zawodnik Uraz Powrót

Papa Bouba Diop* udo Nieokreślona data powrotu

Guy Demel* udo Nieokreślona data powrotu

Winston Reid* uraz głowy Nieokreślona data powrotu

Ricardo Vaz Te* udo PoczÄ…tek kwietnia

James Tomkins* ? Wątpliwy występ z Boro

Abdoulaye Faye* ? Niepewny występ z Boro

Julien Faubert* ? Nieokreślona data powrotu

* Dane przed spotkaniem z Middlesbrough. (20.03.2012)

» Przybyli

Zawodnik Status Z Typ transferu

Ravel Morrison  Potwierdzony Man Utd  Definitywny

Ricardo Vaz Te Potwierdzony Barnsley Definitywny

Nicky Maynard Potwierdzony Bristol City Definitywny

Danny Collins Potwierdzony Stoke City Wypożyczenie

Stephen Henderson Potwierdzony Portsmouth Wypożyczenie

 

» Odeszli

Zawodnik Status Do Typ transferu

Peter Kurucz Potwierdzony Rochdale Wypożyczenie

Herita Ilunga Potwierdzony ? RozwiÄ…zany kontrakt

Callum McNaughton Potwierdzony Wimbledon Definitywny

 

Sport Klub
» Publicystyka
Paolo Di Canio - The Autobiography, Odcinek 6   Paolo Di Canio - The Autobiography, Odcinek 6
Dodał: Kuba Dnia: 11.05.2012r.
» Ci, którzy mnie znajÄ…, wiedzÄ… jak ciężko pracujÄ™ na treningach. Dla mnie to sposób na życie. W zasadzie trenujÄ™ przez caÅ‚y tydzieÅ„ – włącznie z niedzielami. Szkoda, Å... » czytaj dalej «
Panel Dyskusyjny nr 1 !   Panel Dyskusyjny nr 1 !
Dodał: Kuba Dnia: 10.05.2012r.
» Od pierwszego póÅ‚finaÅ‚owego spotkania fazy play-off, dzielÄ… nas zaledwie godziny. Aby wprowadzić Was w przedmeczowÄ… atmosferÄ™, przygotowaliÅ›my redakcyjny panel dyskusyjny na temat wal... » czytaj dalej «
Paolo Di Canio - The Autobiography, Odcinek 5   Paolo Di Canio - The Autobiography, Odcinek 5
Dodał: Kuba Dnia: 12.04.2012r.
» Odcinek 5 Åšrednio otrzymujÄ™ 60–70 listów tygodniowo. NajwiÄ™cej od kibiców "MÅ‚otów", którzy sÄ… wrÄ™cz rozrzuceni po caÅ‚ym Å›wiecie. Ró... » czytaj dalej «
» KUMB: Powrócimy do przeszÅ‚oÅ›ci. Kto byÅ‚ waszym ulubionym piÅ‚karzem West Ham'u ? JT: ZaczÄ…Å‚em chodzić na West Ham okoÅ‚o 1972 roku. Nie brakowaÅ‚o nam dobrych zawodników... » czytaj dalej «
» NEWSLETTER
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na whufc.pl - zapisz się do naszego newslettera.
Chelsea Chelsea Londyn Futbol, Piłka nożna Manchester United FC Barcelona Gunners.com.pl - Polskie Centrum Informacji Aston Villa Premiership, Liga angielska, angielska pi³ka Pierwszy w Polsce serwis Evertonu! Leeds United Bolton PilkarskiDziennik.pl - piłka nożna na okrągło
stat4u